İnternet Reklamcılığı

21. yüzyılda İnternet Reklamcılığı satış ve pazarlama departmanlarının ciddi anlamda zaman ayırması gereken konulardan biridir. Daha az bütçe ile daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmayı sağlayan internet reklamcılığı, geri dönüşüm oranları ile de geleneksel medya reklamlarından daha verimli olduğunu kanıtlamıştır. Günümüz sözlerinden “İnternette yoksan piyasada yoksun!” sözü internet reklamcılığının hem gücünü hemde ciddiyetini açıkça ortaya koymaktadır. Bir ürün ya da hizmet almak/araştırmak istediğimizde, ilk ulaşım mecrasının internet olması konunun önemini bizlere göstermektedir.

Google Ads

Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google’ın reklam sistemidir. Çok gelişmiştir ve sürekli geliştirilmektedir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için en uygun ve akılcı reklam yöntemlerini kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Google ile olan bağımız Google Sertifikalı ekibimiz ve Google Partner ünvanımız ile pekişmiş ve kanıtlanmıştır. Google Ads stratejilerine hakim olmak, yapılan harcamaların karşılığının maximum kazanç olarak geri dönüşümünü sağlar. Marka bilinirliği artırıcı reklam modelleri ile de markanızı sektörel arenada çok daha iyi temsil avantajı kazanmış olursunuz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Günümüzde insanların en çok zaman geçirdikleri sosyal mecralarda reklam yapmak, potansiyel müşterilerinize ulaşma anlamında size çok büyük katkılar sağlayacaktır. Müşteri segmentinize en uygun stratejik reklamlar ile doğru hedef kitle seçimini bir araya getirmek, müşteri geri dönüşümünde olumlu etki yapacaktır. Stratejik marka elçileri oluşturmak da markanızın sürdürülebilir bir başarı kazanmasını sağlayacaktır.

Yandex Reklamları

En çok kullanılan bir diğer arama motoru olan Yandex de müşterilerinize ulaşmak için hedef kitlenize uygun stratejik reklamlar düzenleyerek, müşteri potansiyelinize katkıda bulunabilirsiniz. Çeşitli reklam stratejileri ile hedef kitlenizin dikkatini çekip müşteriniz olması için büyük bir adım atmış olursunuz.

Criteo Reklamları

Günümüz insanlarının e-ticaret alışkanlıkları üzerine geliştirilmiş olan üçüncü parti araçları kullanarak, müşteri hedef kitlenizi daha derinlemesine analiz edebilir ve bu analiz sonucunu daha verimli kullanabilirsiniz. Hedef kitle alışkanlıklarını doğru tespit etmeniz size, müşteri olmaları için gereklilikleri gösterir.

E-Posta ve SMS Pazarlama

Müşteri kitlenize hem yeniden pazarlama hem de müşteri memnuniyet süreçleri uygulama için kullanılan pazarlama araçlarından bazılarıdır. Firmanız ya da markanız hakkındaki gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar etmenin yanı sıra, markanızı hatırlatmanın ve akılda kalıcılığı artırmanın en büyük adımıdır. Unutmayın “Unutulmazsanız; marka olursunuz” cümlesinin ne kadar doğru olduğunu tartışmaya bile gerek yok.