Proje Hazırlama ve Yönetme

Fikirlerinizi bir amaç doğrultusunda bir araya getirip bir hizmet/ürüne dönüştürmek istediğiniz sürece proje yönetimi denir. Proje yönetiminde en kritik süreç proje dosyası hazırlamaktır. Düşüncelerinizi üçüncü şahıslara ya da firmalara en doğru şekilde yansıtmak ve sonucunda onlardan karşılık beklemenin anahtarı bu noktada saklıdır.

Proje Dosyası Hazırlama

Proje dokümantasyonu gerek devlet desteği gerekse özel bir yatırım için hayati bir önem taşımaktadır. Unutmayın ki hayal gücünüze ve gerçeğe dönüştürebileceğinize ne kadar inandırırsanız o kadar ciddi yatırımlar alırsınız.

Proje Yönetimi

Doğru ve tutarlı bir şekilde hazırlanmış bir projeyi yönetmek, bir besteyi büyük bir orkestra ile sorunsuzca çalmaya benzer. Bir noktada yapılan hata kesinlikle fark edilir ve sonucu kesinlikle etkiler. Proje yönetiminde yapılan hata projenin seyrini değiştirebilir. Proje yönetiminde profesyonel destek almak projenizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunur.

Proje Yönetimi Eğitim ve Danışmanlığı

PMI Sertifikalı eğitmenlerimizden uygulamalı proje yönetimi eğitimi alabilir ve projelerinizde gözden kaçan noktaları yakalayabilirsiniz. Uluslararası geçerlilikte olan PMI sınavlarına hazırlık niteliğinde olan eğitim sizlere farklı bakış açıları katacaktır. Eğitimleri sektörünüze göre özelleştirme imkanı ile, ilgili olduğunuz sektörde uygulamalı proje yönetimi eğitimi alabilirsiniz.