Web Tasarım Çözümleri

Web siteniz, hedef kitleniz ve ürününüz/hizmetiniz arasında kurduğunuz bir bağdır. Bu bağın ne kadar anlaşılır olduğu ve müşteri isteklerine ne kadar hızlı cevap verdiği büyük önem taşımaktadır. Artık firmalar fiziki hayattaki varlığı için ne kadar emek ve zaman ayırıyorsa, internet ortamındaki varlığı için de zaman ve emek harcıyorlar. Rakiplerinizden önde olmak ve ortak hedef kitlesine ilk ulaşan olmak her zaman daha kazançlı sonuçlar doğuracaktır.

UI-UX Tasarımı

Kullanıcı dostu arayüzler tasarlamak ve kullanıcılara web sitenizde bir deneyim yaşatmak için en önemli kriterlerden biri UI ve UX Tasarım’dır. Kullanıcı arayüzünde kullanıcının en rahat ve en kolay şekilde bilgiye ulaşması önemlidir. Kullanılan ikonlar, yazı stilleri ve görseller insanların hizmetinizi/ürünlerinizi en kolay ve en hızlı şekilde öğrenme ve anlamalarına yardımcı olacaktır.

Seo Uyumluluğu

Günümüzde insanlar arama motorlarını kullanarak arama yapmaktadır. Eğer web siteniz arama motoru uyumlu değilse müşteri kitlenize ulaşamazsınız. Bilgiye ulaşmak için bir günde milyonlarca kez kullanılan arama motorlarında varlığınız size ticari olarak getiri sağlayacaktır. Arama sonuçlarında ilk sayfada olmak günlük arama hacminin %70-%80 i tarafından ziyaret edilmeyi sağlayacağından her zaman önemlidir.

Mobil Uyumluluk

2021 Dünya istatistiklerine göre internet kullanıcılarının %58,5’i mobil cihazlar aracılığı ile internete girmektedir. Bu istatistik hiç de hafife alınamaz. Web sitenizin mobil cihazlarda da kullanım kolaylığı ve doğru görülebilmesi çok ama çok önemlidir. Ziyaretçilerinize Responsive Tasarım dediğimiz tasarım standardı ile tüm cihazlarda en iyi görüntü ve kullanıcı dostu tasarım sunabilirsiniz.

Temiz Kodlama

Web sitenizin görünen yüzü kadar görünmeyen yüzü olan kod tarafı da oldukça önemlidir. Kodlamada temiz kod yazmak her zaman; arama motorları, müşteriler ve sunucu maliyetleri açısından olumlu etki yapacaktır. Arama motorları en anlamlı kodlara daha fazla değer verirken, kullanıcıların daha hızlı ve daha akıcı çalışan sitelerde daha fazla zaman geçirdiği bir gerçektir.