E-Ticaret Çözümleri

Ürünlerinizi e-ticaret sayesinde daha düşük maliyetlerle internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. Fiziki mağaza ve interneti kıyaslarsak fiziki mağaza bulunduğunuz il ve çevresini, internet ise tüm dünyayı kapsar diyebiliriz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Müşteri kitlenizin kullandığı sosyal medya platformlarında aktif olmanın ve marka bilinirliği için çalışmanın daima olumlu geri dönüşümü vardır. Günümüzde sosyal medya platformlarının fazlalığı zaman ve yönetim konusunda zorluklara neden olmaktadır. Sosyal medya entegrasyonu ile tek ekrandan tüm ihtiyacınız olan sosyal medya mecralarını kullanabilirsiniz. Paylaşımları tek bir ekrandan tüm platformlara tek tıkla yapabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Türkiye’de birçok pazaryeri var ve bunlara tek tek zaman ayırmak ve bu iş için personel çalıştırmak gittikçe zorlaşmaktadır. Personel çalıştırsanız dahi tüm platformlara hakim olması, zamanını verimli kullanması ve her platforma yetişebilmesini mümkün değildir. Bu durumlar için geliştirilen pazaryeri entegrasyonları ile çalışmanız size personel ve zaman konusunda maddi tasarruf sağlar. Bir düzen içerisinde sorunsuzca yönetmenizi sağlar.

Seo Uyumluluğu

Arama motorları ile uyumlu çalışmayan bir e-ticaret sitesi tam anlamı ile işe yaramayan bir çöp yığınından farksızdır. Ürünlerinizin potansiyel müşterileriniz tarafından bulunamaması kadar kötü bir durum olamaz. E-ticaret altyapınız ve içerikleriniz seo uyumlu olmalıdır.

Mobil Uyumluluk

Günümüzde mobil cihazlardan internet kullanımı; masaüstü ya da tablet kullanımının önüne geçmiştir. Web sitenizin mobil cihazlarda kullanım kolaylığı, anlaşılabilirliği ve uyumluluğu da önem kazanmıştır. E-ticaret kullanıcılarının birçoğu telefon üzerinden alışveriş yapmaktadır, bu durum her geçen gün daha da önem kazanmakta ve arama motorları da bu duruma daha dikkat etmektedir.

Güvenlik

E-Ticaret de güvenlik en öncelikli konulardan biridir. Altyapısal güvenlik, yazılımsal güvenlik ve firmaya olan güven çok önem arz ediyor. İnsanlar kredi kartı bilgilerini ve kişisel verilerini paylaşıyor olduğundan yazılımsal olarak da güvenmek istiyor. SSL güvenlik sertifikaları ve sunucu kaynaklı güvenlikler çok önemlidir. Diğer yandan kişisel veriler konusunda KVKK kurallarına uygun hareket edilmesi de bir diğer önemli konudur.